Розмір – не головне

Між нами дівчатками, розмір звичайно має значення, по-чесному – має. Але числа в бірках на одязі відверто ж брешуть. На етикетках в магазинах білизни годі правди шукати – на власному прикладі продемонструвала Кім Колдвелл, блогер, яку тема розмірів добряче зачепила за живе. Hurray Kimmay, саме під таким ім’ям ця пані стала відомою широкому загалу, зробила кар’єру на своєму девізі “I am #MoreThanMyNumbers” (я – більше ніж мої числа).

  • Кім розмістила 9 фото в бюстгальтерах різних розмірі від 34C аж до 30DDD. І вся білизна сидить просто ідеально.
  • Багато жінок мають в своєму арсеналі бюстгальтери не одного розміру і вибір залежить від змін в тілі, стилю, бренду та матеріалу бра.

За допомогою декількох простих трюків можна знайти бюстгальтер, який ідеально підходить. Але жіноче тіло постійно змінюється, особливо параметри грудей, які суттєво варіюються протягом місячного циклу.

Але пані Колдвелл, яка пише про білизну і ставлення до свого тіла, показала, що навіть в один день 9 різних за розмірами бюстгальтерів можуть прекрасно підкреслити ваші принади.

Кім приміряла бюсгальтери різних стилів, брендів і форм, і все, щоб продемонструвати, що коли діло доходить до бра, то нема єдиного розміру, який би враховував всі параметри.

Блогер використовувала свої стандартні виміри обхват грудей і під грудьми як відправну точку, щоб знайти правильний розмір у кожному стилі. І виявила, що в залежності від ліфчика, її розмір коливався від 34C до 30DDD.

Hurray Kimmay

Хоча така схема розрахунків розмірів може здатись доволі заплутаною, бо більшості жінок хотілось би знати, що от, наприклад, розмір 32D їм підходить ідеально і завітавши до крамниці, можна без проблем взяти певний розмір і бути впевненою, що він стане твоєю ідеальною підтримкою і окрасою.

Але так не буває, це так як з джинсами, ви можете носити абсолютно різні розміри, залежно від бренду, крою, фактури тканини і ще купи параметрів.

Ще варто зважати, що параметри бюстгальтера, глибина чашечок, варіюються по всьому світу. Отже де був виготовлений бюст також впливає на розмір.

Цей експеримент – це частина кампанії #MoreThanMyNumbers, яку Кім нещодавно запустила, щоб допомогти людям спиймати себе поза межами своїх параметрів, незалежно від того, скільки вони важать, якого вони зросту, якого розміру мають бюстгальтер.

Числа не мають ніякого значення, головне, правильно підібрати розмір, щоб вам було зручно і комфортно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *